Internetový obchod       

Co v internetovém obchodě najdete:

Předně vás vítám ve svém internetovém obchodě kde najdete výhradně originální hodinky značky Prim. Originálními hodinkami se rozumí takové hodinky, které byly vyrobeny v Novém Městě nad Metují nebo byly složeny z N.O.S. (New Old Stock) dílů. Tedy z původních,  nepoužitých, originálních skladových součástek. Rozhodně zde nenajdete hodinky složené za pomoci neoriginálních dílů jak se bohužel čím dál častěji děje. 

U nabízených hodinek je uváděn počátek výroby daného modelu a jeho typové označení. Konkrétní rok výroby je uváděn pouze v případě, kdy je toto prokazatelně možné. A to tehdy, mají li hodinky záruční list, doklad o pořízení, případně vyražené výrobní číslo podle kterého lze tato informace ověřit. 

Veškeré hodinky nejsou po repasi jak uvádějí kutilové, ale po Generální opravě jak říkáme my hodináři a to i v případě kdy byly hodinky v chodu a funkční. Generální opravou se rozumí: Kompletní rozložení, vyčištění, složení podle technologického postupu, namazání podle mazacího plánu, seřízení přesnosti chodu a regulace kulhání kroku. Toto garantuji svými autentickými fotografiemi, vzděláním a živnostenským oprávněním.

Všechny hodinky jsou preventivně demagnetizovány. 

Každý hodinář by se měl pod své dílo podepsat. Z vnitřní strany dýnka si můžete všimnout mého podpisu a datumu kdy byla generální oprava provedena. Záruka začíná běžet dnem prodeje. 

Všechny hodinky jsou opatřeny řemeny viz. foto, které lze libovolně dle kapacit kombinovat. 

Na všechny hodinky je 6 měsíců záruka a dostanete k nim doklad. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pokud poptáváte model, který momentálně není v nabídce, neváhejte mne kontaktovat. Rád vám pomůžu. 

V ojedinělých případech se můžou v nabídce objevit vintage hodinky jiných značek. 

Categories