Prodej hodinek Prim

        Internetový obchod       

Co v internetovém obchodě najdete:

Předně vás vítám ve svém internetovém obchodě kde najdete výhradně originální hodinky značky Prim. Originálními hodinkami se rozumí takové hodinky, které byly vyrobeny v Novém Městě nad Metují nebo byly složeny z N.O.S. (New Old Stock) dílů. Tedy z původních,  nepoužitých, originálních skladových součástek. Rozhodně zde nenajdete hodinky složené za pomoci neoriginálních dílů jak se bohužel čím dál častěji děje. 

U nabízených hodinek je uváděn počátek výroby daného modelu a jeho typové označení. Konkrétní rok výroby je uváděn pouze v případě, kdy je toto prokazatelně možné. A to tehdy, mají li hodinky záruční list, doklad o pořízení, případně vyražené výrobní číslo podle kterého lze tato informace ověřit. 

Veškeré hodinky nejsou po repasi jak uvádějí kutilové, ale po Generální opravě jak říkáme my hodináři a to i v případě kdy byly hodinky v chodu a funkční. Generální opravou se rozumí: Kompletní rozložení, vyčištění, složení podle technologického postupu, namazání podle mazacího plánu, seřízení přesnosti chodu a regulace kulhání kroku. Toto garantuji svými autentickými fotografiemi, vzděláním a živnostenským oprávněním.

Všechny hodinky jsou preventivně demagnetizovány. 

Každý hodinář by se měl pod své dílo podepsat. Z vnitřní strany dýnka si můžete všimnout mého podpisu a datumu kdy byla generální oprava provedena. Záruka začíná běžet dnem prodeje. 

Všechny hodinky jsou opatřeny řemeny viz. foto, které lze libovolně dle kapacit kombinovat. 

Na všechny hodinky je 12 měsíců záruka a dostanete k nim doklad. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pokud poptáváte model, který momentálně není v nabídce, neváhejte mne kontaktovat. Rád vám pomůžu. 

Prodej hodinek Prim